Saszetka z okienkiem Dwa Suwaki

119.99

Saszetka z okienkiem Dwa Suwaki

NOWOŚĆ !!! Dzięki zastosowaniu specjalnej przezroczystej tkaniny PCV na przedniej części saszetki – nie ma konieczności wyciągania pompy do sprawdzenia poziomu cukru lub zmiany ustawień ( cała pompa jest widoczna przez okienko), a zastosowanie podwójnego suwaka oraz wyjścia na dren sprawi, że strona wkłucia nie będzie miała już znaczenia.

Okienko PCV posiada specjalną podwójną powłokę zabezpieczająca przed zarysowaniami od zewnątrz i od środka (nie należy prać w pralce, aby tkanina nie straciła swoich właściwości)

Opis

Saszetka z okienkiem Dwa Suwaki

NOWOŚĆ !!! Saszetka z okienkiem i zastosowaniem podwójnego suwaka oraz  podwójnego wyjścia na dren będzie idealnym rozwiązaniem dla najmłodszych!!! Strona wkłucia nie będzie miała już znaczenia.Dodatkowo pasek bawełniany nie będzie odparzać delikatnej skóry dziecka. Tradycyjnie dostępna też opcja paska parcianego lub gumy ozdobnej. Odpowiednią opcję należy wybrać po zakupie w zależności od potrzeby – wszystkie opcje z możliwością regulacji w zakresie 63 cm – 90 cm lub na indywiualny wymiar klienta, jeżeli długość ma być inna.

  • Uniwersalna – pasuje na pompy Medtronic 640G, Medtronic 780G, Accu Chek oraz do większości pomp insulinowych o podobnych wymiarach
  • Dwa suwaki oraz Dwa wyjścia na dren – saszetka wykonana z pikowanej wodoodpornej tkaniny Oxford
  • Okienko PCV posiada specjalną podwójną powłokę zabezpieczająca przed zarysowaniami od zewnątrz i od środka (nie należy prać w pralce, aby tkanina nie straciła swoich właściwości)
  • Łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką z płynem
  • Wymiary: 8 cm / 13 cm (+/-1)
  • Kolor zamka: czarny
  • Kolor klamry: czarny
  • Rodzaj paska: 2 cm pasek parciany, 2 cm pasek bawełniany lub 3 cm guma ozdobna – z regulacją w zakresie 63 cm – 90 cm lub dla indywidualnej wygody każdego użytkownika na wymiar klienta, jeżeli długość ma być inna (należy wybrać po zakupie)

 

HAND MADE PRODUKT POLSKI – szyty na zamówienie w naszej pracowni AF Alkom Fashion.