Saszetka Mini Nerka Wzory do wyboru

59.00

Saszetka Mini Nerka Garden 1

Mini nereczka z wyjściem na dren na wysokości zamka, aby dren się nie zaginał i umożliwiał swobodny przepływ insuliny. Istnieje możliwość wszycia suwaka z drugiej strony saszetki- wystarczy nas o tym poinformować po zakupie (domyslnie wysyłamy jak na zdjęciu)

Opis

Saszetka Mini Nerka Wzory do wyboru

Z tkaniny wodoodpornej OXFORD – wykonana z tkaniny odpornej na zachlapania z podszewką poliestrową dobraną kolorystycznie. Charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na rozciąganie, przetarcie lub otarcia. Jest jednocześnie delikatna, miękka i miła w dotyku. Z lewej strony zabezpieczona powleczeniem poliuretanowym oraz bezbarwną powłoką, która odpycha wodę po prawej stronie tkaniny.

  • Uniwersalna – pasuje na pompy Medtronic 640G , Medtronic 780G, Accu Chek, a także do większości pomp insulinowych o podobnych wymiarach
  • Łatwa w czyszczeniu – można prać w pralce w 30 stopniach lub przetrzeć szmatką z wodą i płynem
  • Wymiary: 14 cm zamek / 10 cm wysokość
  • Rodzaj paska – 2 cm pasek parciany, 2 cm pasek bawełniany lub mocna 3 cm guma z możliwością regulacji 73 do 100 cm lub idywidualny wymiar obwodu pasa klienta, jeżeli długość ma być inna – należy wybrać po zakupie)
  • Rodzaj zapięcia: klamra
  • Kolor zamka i klamry: czarny

 

DODATKOWE INFORMACJE : Skład: 100% poliester, Gramatura: ok. 190g/m2 (+/-10g), tkanina posiada pozytywne testy bezpieczeństwa oraz nie zawiera szkodliwych pierwiastków i metali ciężkich.Certyfikaty oraz normy :Badania Przeprowadzone przez Instytut włókiennictwa.PN-EN 71-3: 1998 (Dotyczy bezpieczeństwa zabawek i wszelkich wyrobów dla dzieci) PN-EN 71-3:2013-07E.(CERTYFIKAT GWARANTUJĄCY BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA TKANINY DLA OCHONY ZDROWIA  ORAZ ŚRODOWISKA ! )

PRODUKT POLSKI HAND MADE – szyty w naszej pracowni AF Alkom Fashion w oparciu o konsultacje z osobami, które używają ich na co dzień(zarówno dzieci jak i dorosłych).